Nauczyciele

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
 Bałaban Jarosław język polski
 Bałaszek Marta edukacja wczesnoszkolna
 Banaś Barbara nauczyciel wychowawca świetlicy
 Bartecka Bożena edukacja wczesnoszkolna
 Bąk Paulina  nauczyciel wspomagający
 Buss Katarzyna  informatyka
 Bielińska Urszula  edukacja wczesnoszkolna
 Bogusz Łukasz  chemia
 Brodzisz Małgorzata  język angielski
 Brudzińska Anna  geografia
 Brońska – Krzyżanowska Małgorzata  język angielski
 Brzozowski Rafał  wiedza o społeczeństwie, edb
 Budzyńska Renata  pedagog szkolny
 Cieżak Katarzyna  biologia, wdż
 Cur Jacek  wychowanie fizyczne
 Czechowska Ewa  edukacja wczesnoszkolna
 Czerniak Ewa  plastyka
 Dąbrowska Magdalena  wychowanie przedszkolne
 Dziadko Wojciech  wychowanie fizyczne
 Fryt Małgorzata  język angielski
 Galewska Anna  język polski
 Gębal Joanna  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Grudzień Agnieszka plastyka
 Grzeszuk – Kondratiuk Irena  edukacja wczesnoszkolna
 Hapoń Izabella  psycholog szkolny
 Jakubowska Elżbieta  religia
 Jakubowski Karol  wychowanie fizyczne
 Janowska Barbara  wychowanie fizyczne
 Kafarski Jacek  wychowanie fizyczne
 Kalamon Olech – Katarzyna  edukacja wczesnoszkolna, logopeda
 Kaproń Wojciech  wychowanie fizyczne
 Karpińska Ewa  fizyka
 Kędzierska Alicja  edukacja wczesnoszkolna
 Kłodzińska Joanna  pedagog szkolny
 Kłyza Alina  matematyka
 Kopania Elżbieta  edukacja wczesnoszkolna
 Koperczak Grażyna  geografia, biologia, informatyka
 Korzeniewska Aneta  język polski
 Kościelska Barbara  wychowanie przedszkolne
 Kot Agnieszka  nauczyciel bibliotekarz
 Kowalczyk Izabela  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Kowalska Beata  religia
 Kozera Mirosław  muzyka
 ks. Karpiuk Radosław  religia
 ks. Gawin Dawid  religia
 ks. Natoniewski Sebastian  religia
 ks. Sznajer Jakub  religia
 Księżopolska Anna  edukacja wszesnoszkolna
 Kuchciewicz White Joanna  język angielski
 Kuriata Agnieszka  matematyka
 Kusyk Elżbieta  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Lackowska Magda  matematyka
 Lipińska Marta  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Lipko Agnieszka  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Łucjan Daria  wychowanie przedszkolne
 Łucjan Jacek  wychowanie fizyczne
 Madejczyk-Daniluk Elżbieta  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Majewska Alicja  wychowanie fizyczne, informatyka
 Marzec Ewa  historia
 Mazur Elwira  język angielski
 Mazurek Kamila  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Mazurkiewicz Agnieszka  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Mężyńska – Obcarska Sylwia  język angielski
 Michalak Beata  język polski
 Migryt Aleksandra  edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
 Mitrus Anna  wychowanie przedszkolne
 Mudy Anna  wychowanie przedszkolne
 Mudy Teresa  edukacja wczesnoszkolna
 Pawlak Anna  wychowanie przedszkolne
 Pelica Grzegorz  religia
 Pełczyńska Katarzyna  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Perzyńska- Kusiak Maria  nauczyciel bibliotekarz
 Piasecka Ilona  wychowanie przedszkolne
 Pieczyńska Agnieszka  psycholog szkolny
 Podoba Barbara  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Pyszniak Dorota  przyroda, biologia, wdż
 Radczak Magdalena  edukacja wczesnoszkolna
 Radko Klaudia  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Radomska Ewa  nauczyciel bibliotekarz
 Ryś-Chmielowiec Monika  język polski
 Saczewa Renata  edukacja wczesnoszkolna
 Serwa Agnieszka  matematyka
 Siemczuk Beata  edukacja wczesnoszkolna
 Skowrońska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
 Smyk Edyta  logopedia
 Sochacka Iwona  język niemiecki, doradztwo zawodowe
 Socha-Szymaniak Renata  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Starzyńska Katarzyna  matematyka, informatyka
 Stec Ksenia  wychowanie przedszkolne
 Szczęsna Lidia  technika, historia
 Szczygielska Małgorzata  wychowanie przedszkolne
 Szukałczyk – Jop Monika  historia
 Szumiec Roma  język niemiecki, nauczyciel wychowawca świetlicy
 Szurek Barbara  język polski
 Szwaczko Justyna  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Szychta – Zagwodzka Danuta  język polski
 Szymaniak Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
 Świtacz Anna  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Tarka Magdalena  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Tarkowski Mirosław  wychowanie fizyczne
 Tatarczak Agnieszka  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Tomczak Lucyna  edukacja wczesnoszkolna
 Tracz Urszula  edukacja wczesnoszkolna
 Tymosiak Jacek  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Widulińska Dorota  edukacja wczesnoszkolna
 Woźniak Jagoda  język polski
 Wójcik Anna  edukacja wczesnoszkolna
 Wójcik Bożena  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Wysokińska – Przystupa Ilona  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Zając Agnieszka  język angielski
 Zaniewska Irena  wychowanie przedszkolne
 Zawisza Joanna  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Zielińska Małgorzata  nauczyciel bibliotekarz
 Zubilewicz – Mucha Ewa  pedagog specjalny
 Żołnacz Anna  matematyka, informatyka