Nauczyciele

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
 Adamczuk Maria  chemia
 Adamiak Edyta  matematyka
 Bałaban Jarosław  język polski
 Bałaszek Marta  edukacja wczesnoszkolna
 Banaś Barbara  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Bartecka Bożena  edukacja wczesnoszkolna
 Bielińska Urszula  edukacja wczesnoszkolna
 Bogusz Łukasz  matematyka, informatyka, biologia
 Brodzisz Małgorzata  język angielski
 Brudzińska Anna  geografia
 Brońska – Krzyżanowska Małgorzata  język angielski
 Brzozowski Rafał  wiedza o społeczeństwie, edb, historia
 Budzyńska Renata  pedagog szkolny
 Cękalska Dorota  język polski
 Cieżak Katarzyna  biologia, wdż
 Cur Jacek  wychowanie fizyczne
 Czechowska Ewa  edukacja wczesnoszkolna
 Czerniak Ewa  plastyka
 Dąbrowska Magdalena  wychowanie przedszkolne
 Dziadko Wojciech  wychowanie fizyczne, nauczyciel wychowawca swietlicy
 Fryt Małgorzata  język angielski
 Galewska Anna  język polski
 Grudzień Agnieszka plastyka, wychowawca świetlicy
 Grzeszuk – Kondratiuk Irena  edukacja wczesnoszkolna
 Hapoń Izabella  psycholog szkolny
 Jakubowska Elżbieta  religia, wdż
 Jakubowski Karol  wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
 Janowska Barbara  wychowanie fizyczne
 Jusiak Justyna  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Kafarski Jacek  wychowanie fizyczne
 Kalamon Olech – Katarzyna  wychowanie przedszkolne, logopeda
 Kaproń Wojciech  wychowanie fizyczne
 Karpińska Ewa  fizyka
 Kędzierska Alicja  edukacja wczesnoszkolna
 Kłodzińska Joanna  pedagog szkolny
 Kłyza Alina  matematyka
 Kopania Elżbieta  edukacja wczesnoszkolna
 Koperczak Grażyna  geografia, biologia, informatyka
 Korzeniewska Aneta  język polski
 Kościelska Barbara  wychowanie przedszkolne
 Kot Agnieszka  nauczyciel bibliotekarz
 Kowalska Beata  religia
 Kozera Mirosław  muzyka
 ks. Karpiuk Radosław  religia
 ks. Gawin Dawid  religia
 ks. Natoniewski Sebastian  religia
 Księżopolska Anna  edukacja wszesnoszkolna
  Kuchciewicz-White Joanna  język angielski
  Kuriata Agnieszka  matematyka
  Lipińska Marta  nauczyciel współorganizujący kształcenie
  Łucjan Daria  wychowanie przedszkolne
 Majewska Alicja  wychowanie fizyczne, informatyka
 Marzec Ewa  historia
 Mazur Elwira  język angielski
 Mazurek Kamila  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Mazurkiewicz Agnieszka  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Mężyńska – Obcarska Sylwia  język angielski
 Michalak Beata  język polski
 Mitrus Anna  wychowanie przedszkolne
 Mudy Teresa  edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wychowawca świetlicy
 Pelica Grzegorz  religia
 Pełczyńska Katarzyna  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Perzyńska- Kusiak Maria  nauczyciel bibliotekarz
 Piasecka Ilona  wychowanie przedszkolne
 Podoba Barbara  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Pyszniak Dorota  przyroda, nauczyciel wychowawca świetlicy, biologia
 Radczak Magdalena  wychowanie przedszkolne
 Radomska Ewa  nauczyciel bibliotekarz
 Rodziewicz Małgorzata  język polski, nauczyciel wychowawca świetlicy
 Saczewa Renata  edukacja wczesnoszkolna
 Siwko Ewa  logopeda
 Skowrońska Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
 Sochacka Iwona  język niemiecki, doradztwo zawodowe
 Socha-Szymaniak Renata  nauczyciel wychowawca świetlicy
Starzyńska Katarzyna  matematyka, informatyka
 Stec Ksenia  wychowanie przedszkolne
 Szczęsna Lidia  technika, historia
 Szczygielska Małgorzata  wychowanie przedszkolne
 Szukałczyk – Jop Monika  historia
 Szumiec Roma  język niemiecki, nauczyciel wychowawca świetlicy
 Szurek Barbara  język polski
 Szwaczko Justyna  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Szychta – Zagwodzka Danuta  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Szymaniak Małgorzata  edukacja wczesnoszkolna
 Świtacz Ann  nauczyciel współorganizujący kształcenie
 Tarka Magdalena  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Tarkowski Mirosław  wychowanie fizyczne
 Tomczak Lucyna  wychowanie przedszkolne
 Tracz Urszula  edukacja wczesnoszkolna
 Tymosiak Jacek  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Urbańska Ewa  edukacja wczesnoszkolna
 Widulińska Dorota  edukacja wczesnoszkolna
 Woźniak Jagoda  język polski
 Wójcik Anna  edukacja wczesnoszkolna
 Wójcik Bożena  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Wysokińska – Przystupa Ilona  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Zając Agnieszka  język angielski
 Zaniewska Irena  wychowanie przedszkolne
 Zawisza Joanna  nauczyciel wychowawca świetlicy
 Zdebska Anna  nauczyciel wychowawca  świetlicy
 Zielińska Małgorzata  nauczyciel bibliotekarz
 Zubilewicz – Mucha Ewa  pedagog specjalny
 Żołnacz Anna  matematyka, fizyka