Wyjście do CK

19 maja  dzieci z grupy O”A”  wybrały się do CK w Łęcznej na film animowany produkcji Disney’a pt. ”Nasze Magiczne Encanto”.  Film opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją. Dzieci z obejrzanej bajki dowiedziały się, jak ważna jest rodzina i siła, która w niej tkwi, a także, że nie wolno się poddawać i zrażać napotkanym przeciwnościom. Po bajce wszyscy wzięli udział w warsztatach teatralnych z Panią Moniką.  W drodze powrotnej dzieci wymieniały się wrażeniami i emocjami po obejrzeniu filmu.