WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI

W dniu 20.03.2023r. w grupie 0”A” odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice, dzieci wraz z nauczycielami wytwarzali ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze rękodzieła były stroik wielkanocny oraz baranek z popcornu, które mają rozweselić i uprzyjemnić te wiosenne święto.

W niezawodnym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców i opiekunów, pomysłów było bardzo wiele. Nasza klasa zamieniła się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki:) Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców…:):)

Grupa rodziców z dziećmi siedząca przy stoliku, wykonująca stroik wielkanocny
Grupa rodziców z dziećmi siedząca przy stoliku, wykonująca stroik wielkanocny