Warsztaty teatralne w Centrum Kultury w Łęcznej

Grupa 0e wybrała się na pieszą wycieczkę do Centrum Kultury, gdzie czekały na nich dwie niespodzianki.

Pierwszym punktem naszej wizyty w Centrum Kultury było wspólne obejrzenie filmu animowanego pt. „Nasze magiczne Encanto”. Film pokazał uczniom, że każdy z nas jest wspaniały i wyjątkowy.

Drugą częścią naszej wizyty w CK były warsztaty teatralne z panem Łukaszem. Nawiązując do obejrzanego filmu pan Łukasz rozmawiał z dziećmi na temat ich talentów po czym wspólnie wykrzyczeli hasło „Jestem cudem”! Podczas warsztatów uczniowie poznali także różne zabawy teatralne, które bardzo im się podobały. Na koniec spotkania dzieci podzieliły się swoimi odczuciami na temat zajęć, w których wzięły udział.

Ksenia Stec

Grupka dzieci siedząca na podłodze w kole