MIEDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

W dniu  25 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas 0 uczestniczyli w wielu atrakcyjnych zajęciach tego dnia, dzieci mogły przynieść swoje misie do szkoły, brały udział w lekcji bibliotecznej dotyczącej historii pluszowego misia, był również quiz, przygotowanie opasek, dyplomy ze słodkościami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w tych zajęciach. Z okazji Dnia Pluszowego Misia przedstawiciele klas przystąpili do  konkursu recytatorskiego organizowanego przez Miejsko-Gminna Bibliotekę Publiczną pt. „Posłuchaj Misiu”. Uczennice Alicja Marzec – 0b, Nina Piłat – 0a, Paulina Fila – 0c, Yelyzaveta Mykhalchuk-0d, Zuzanna Pomorska – 0d otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy rodzicom i wychowawcom młodych talentów.

na zdjęciu grupa uczniów trzyma plakat promujący dzień pluszowego misia; sala lekcyjna;
uczniowie na dywanie układają puzzle; sala lekcyjna;