Dzień rodziny

Dzieci z grupy 0e zaczęły przygotowania do tego dnia rozpoczęły od udziału w warsztatach plastyczno- technicznych w Domu Tradycji Ludowej. Przy pomocy pani Joasi Grzesiuk dzieci przygotowały piękne domki na klucze. Ich zdaniem było pomalowanie domków specjalnymi farbkami oraz dorysowanie niezbędnych elementów, jakie są na domach. Podczas spotkania dzieci miały okazję zapoznać się z zawodem pszczelarza oraz pobawić z Kudłatym. Na koniec nie obyło się bez wspólnych zabawa integracyjnych.

Przy pomocy wychowawczyń zerówkowicze przygotowały piękny i wzruszający montaż słowno- muzyczny „Mama, tata, siostra, brat- to mój cały świat”.

Z okazji Dnia rodziny pociechy dla swoich rodziców przygotowały również dyplomy. Na dyplomach opisane było co dzieci myślą o swoich rodzicach, za co ich kochają, za co dziękuję- na uroczystości zadaniem rodziców było odgadnięcie o kim przeczytały Panie. Większości rodziców świetnie udało się odgadnąć przygotowane zagadki. Na koniec spotkania rodzice mieli jeszcze jedno zadanie – odgadnąć, który rysunek rodziny narysowało ich dziecko.

Cieszymy się, że Dzień rodziny przyniósł tyle radości, wzruszeń, uśmiechu.

Tekst: Ksenia Stec