Dzień kropki

„Międzynarodowy Dzień Kropki” obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności i pragnienia, które są schowane głęboko i czekają na nasze odkrycie.

Dzieci siedzą na dywanie a za nimi na tablicy umieszczone są prace plastyczne z kropkami.
Chłopcy siedzą na dywanie a dziewczynki stoją za nimi na ubraniach mają kolorowe kropki. Nad głowami dzieci na sznurku rozwieszone są prace plastyczne dzieci dotyczące kolorowych kropek.
Zdjęcie prezentuje pracę plastyczną dziecka , na której są kolorowe koła, kółeczka.
Na zdjęciu dzieci siedzą na dywanie w kole. Na środku leżą niesymetrycznie ułożone różnokolorowe koła w różnej wielkości.
Dzieci stoją w rzędzie na dywanie a w rękach trzymają swoje prace plastyczne z kropką.