Dzień Chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. 30 września obchodziliśmy szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali odznaczeni dyplomami „Super Chłopak”. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat”. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem sprawiłyśmy radość naszym chłopcom i z przyjemnością będziemy wspominać ten dzień. We wszystkich grupach był to dzień, pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.

Grupa dzieci stoi w sali lekcyjnej, dziewczynki wręczają upominki chłopcom z okazji dnia chłopaka.
Grupa dzieci stoi przy tablicy, chłopcy trzymają w rękach dyplomy które otrzymali z okazji dnia chłopaka.