Dzień w kinie

Dnia 3 grudnia uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają na zajęcia w ramach Centrum Dobrego Wychowania, prowadzonego przez pedagoga szkolnego Joannę Kłodzińską, pojechali do jednego z lubelskich kin na film pt. „Czarownica 2”. W wyjeździe brało udział 28 uczniów pod opieką dwóch nauczycielek. Warto nadmienić, że wyjazd był nieodpłatny, a środki na ten cel zostały pozyskane z Urzędu Miejskiego w Łęcznej, w ramach programu profilaktyki.
„Czarownica 2” ma baśniowy klimat i otoczkę wielkiej superprodukcji, z dwoma popisowymi kobiecymi rolami Angeliny Jolie i Michelle Pfeiffer w reżyserii Joachima Ronninga. To jeden z tych filmów, które po prostu trzeba obejrzeć na wielkim ekranie i to właśnie udało się naszym uczniom

Zespół redakcyjny