Puchar Tymbarku

Mistrzostwo Powiatu Łęczyńskiego dla chłopców Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w piłce nożnej o Puchar Tymbarku.
Na obiektach Hali Sportowej GKS Górnik Łęczna, w dniu 27.11.2019 odbył się Finał Powiatowy w Pucharze ,,Tymbark” chłopców w Kategorii U12
W zawodach startowali reprezentanci naszej szkoły:
bramkarz: Antoni Nowak, zawodnicy: Michał Stefaniak, Dawid Bujczuk, Mikołaj Bednaruk, Filip Bochniarz, Karol Kłoda, Iwo Skrzypczak, Kacper Sobów, Filip Szwiec, Jakub Tyrka, Kornel Komorek.
Nasi chłopcy po bardzo dobrej grze, tracąc tylko jedną bramkę zdobyli Mistrzostwo Powiatu Łęczyńskiego w piłce nożnej o Puchar Tymbarku i będą reprezentować Powiat Łęczyński w zawodach wojewódzkich w przyszłym roku.
Wyniki poszczególnych meczy; system gry każdy z każdym w dwóch grupach:
Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej – Szkoła Podstawowa Milejów 2:0
Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej – Szkoła Podstawowa Ostrówek 4:1
Finał – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej – Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej 3:0
Dziewczęta, reprezentantki naszej szkoły, występujące w składzie: Emilka Ogórek, Marysia Hosaja, Karolina Kobylarz, Magdalena Lipińska, Kinga Lipko, Magda Skoczylas, Paulina, Borowiec, uległy zespołom: GKS Górnik Łęczna 0:9 oraz Szkole Podstawowej z Ludwina 0:2.
Dziewczęta zajęły trzecie miejsce w powiecie łęczyńskim.

Opiekun, trener grup Mirosław Tarkowski