Bawimy się w teatr!

XVII Przegląd Teatrzyków Szkolnych „Bawimy się w teatr” odbył się w dniu 01.04.2019 roku. W ramach przeglądu wystawiono 14 przedstawień przygotowanych przez klasy IV – VI we współpracy z wychowawcami.

Jury przeglądu pracowało w następującym składzie:
Małgorzata Zielińska – nauczyciel biblioteki SP nr 2,
Jagoda Woźniak  – nauczyciel biblioteki SP nr 2,
Bożena Wójcik – nauczyciel świetlicy SP nr 2,
Renata Budzyńska  – pedagog  SP nr 2.

Po obejrzeniu przygotowanych inscenizacji komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

w pionie klas IV:
– miejsce I klasie IVa za przedstawienie „Księżniczka na ziarnku grochu”,

wśród klas V:
– miejsce I klasie Vc  za przedstawienie „O rybaku i złotej rybce”,
– wyróżnienie klasie Vd za przedstawienie „Kora i Demeter”,
– wyróżnienie klasie Vf za przedstawienie „Z wizytą na Olimpie…”
oraz wyróżnienie dla klasy VId za przedstawienie „Kot w butach”.

Indywidualne wyróżnienia za wspaniałą, zapadającą w pamięć grę aktorską przyznano: Weronice Tyszczuk z klasy IVa za rolę błazna, Filipowi Lipcowi z klasy Vc za rolę rybaka oraz Hubertowi Mączce z klasy Vf za rolę Hermesa. Szczególne wyróżnienie za samodzielne przygotowane kostiumy otrzymała klasa IVf.

Gratulujemy ciekawych pomysłów i udanych występów. Dziękujemy za zaangażowanie aktorom, wychowawcom oraz rodzicom.

Laureaci otrzymają słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców podczas uroczystości z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

XVII Przegląd Teatrzyków Szkolnych