VII Miejsko – Gminny Konkurs Recytatorski „Przyszłość Naturą Bogata” rozstrzygnięty!

14 marca 2019 r. odbył się VII Miejsko – Gminny Konkurs Recytatorski Przyszłość Naturą Bogata zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Łęcznej we współpracy z Urzędem Gminy w Łęcznej. Konkurs, adresowany do uczniów szkół podstawowych Miasta i Gminy Łęczna, zgromadził 34 recytatorów w trzech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: pani Danuta Binkiewicz – Kołodziej, pani Maria Dymel oraz pani Monika Bogusz, wyłoniło następujących laureatów:
w kategorii klas I -III:
Lena Gańska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej,
Maria Walatek – Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej,
Piotr Staropiętka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, wyróżnienia:
Maja Wasilewicz – Szkoła Podstawowa w Zofiówce,
Gabriela Janocińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej,
Helena Słowik – Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej.
W kategorii klas IV – VI:
Dominika Karaś – Szkoła Podstawowa w Zofiówce,
Lena Kogut – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej,
Natalia Witek – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej,
wyróżnienia:
Lena Furtak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej,
Karolina Marzec – Szkoła Podstawowa w Zofiówce,
Filip Lipiec – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej.
W kategorii klas VII – VIII wyróżniono Amelię Grzywnę i Annę Hosaję – uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim recytatorom i ich opiekunom ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej, Szkoły Podstawowej w Zofiówce i Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Do zobaczenia za rok!

Za piękne zdjęcia dziękujemy pani Annie Abramczyk.

Organizatorzy:
Jagoda Woźniak