Żyj zdrowo

W naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny dla klas VII pod hasłem „Żyj zdrowo”. Uczniowie wykonali prace plastyczne w technice dowolnej na temat  zdrowego stylu życia. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielkę plastyki Agnieszkę Grudzień oraz pedagoga szkolnego Joannę Kłodzińską.

W konkursie pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Grzywacz, uczennica klasy VII D,  a dwa równorzędne drugie miejsca zajęły: Natalia Żurek z kl. VII D oraz Elżbieta Lendzion z klasy VII B.

Ideą konkursu jest propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania.  Spożywanie posiłków powinno być regularne, należy wybierać produkty jak najmniej przetworzone, jeść warzywa i owoce oraz ograniczyć spożycie węglowodanów i cukrów.

M.Z, R.B