Zawody z pływania „Igrzyska Dzieci”

Dnia 20.11.2018r. dzieci Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej brały udział w zawodach sztafetowych 6 x 25 m i 25 m indywidualnych z pływania „IGRZYSKA DZIECI”  w Świdniku gdzie organizatorem był Miejsko-Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku – etap rejon.

Wyniki z zawodów:
Sztafeta chłopców SP 2 Łęczna
Dystans 6x25m stylem dowolnym czas sztafety: 2,08,26  zajęcie IV miejsca, w składzie: Mączka Hubert, Lipiński Dominik, Kowalczyk Szymon, Budzyński Michał, Kłębokowski Kamil, Pastusiak Patryk,(rezerwowy) Grzesiak Krzysztof.

Sztafeta dziewcząt SP 2 Łęczna
Dystans 6x25m stylem dowolnym czas sztafety: 2,07,34  zajęcie VI miejsca, w składzie: Malinowska Maja, Iskra Patrycja, Daria Skubiszewska, Wawszczak Milena, Ziółkowska Natalia, Czaplicka Karolina.

Igrzyska Dzieci Pływanie indywidualne chłopców wyniki:

Kłębokowski Kamil 25 m stylem grzbietowym z czasem: 27,26 miejsce IX
Kowalczyk Szymon 25 m stylem grzbietowym z czasem: 24,15 miejsce VIII
Mączka Hubert 25 m stylem dowolnym z czasem:18,59 miejsce VII
Pastusiak Patryk 25 m stylem dowolnym z czasem: 21.55 miejsce VIII
Lipiński Dominik 25 m stylem dowolnym z czasem: 23,15 miejsce IX

Igrzyska Dzieci Pływanie indywidualne dziewcząt wyniki:
Iskra Patrycja 25 m stylem grzbietowym z czasem:22,01 miejsce V
Skubiszewska Daria 25 m stylem klasycznym z czasem:27,03 miejsce VI
Wawszczak Milena 25 m stylem dowolnym z czasem: 20.14 miejsce X

III MIEJSCE zajęła Maja Malinowska z klasy V f. Na dystansie 25 m stylem motylkowym z czasem: 19.00. Jednocześnie zakwalifikowała się na zawody indywidualne z rejonu na szczebel Wojewódzki w Lublinie w stylu motylkowym gdzie będą się odbywać w dniu 07.12.18r.

Opiekun grupy Wojciech Dziadko

Więcej informacji na temat wyników: IGRZYSKA DZIECI” z pływania  na stronie Miejsko-Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdniku.