Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym.

W środę 18 października w siedzibie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie, podczas warsztatów przyrodniczych, prowadzonych przez pracowników Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych,  odbyło się wręczenia nagród dzieciom wyróżnionym w konkursie plastycznym „Razem dbajmy o czyste powietrze”.  Jednym z laureatów była uczennica naszej szkoły Izabela Radczak z klasy 4b.

Konkurs realizowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pod szyldem kampanii „Lubelskie dla środowiska”. Konkursowym zadaniem było wymyślenie i narysowanie, namalowanie lub wyklejenie pracy inspirowanej tytułem konkursu. Wyzwanie okazało się na tyle ciekawe, że do konkursu zgłosiło się aż 1634 uczestników.

Gratulujemy Izabeli i życzymy dalszych sukcesów.

Mirosław Tarkowski

Iza odbiera dyplomem i nagrodą w tle jej praca konkursowa.
Grupa dzieci- laureaci konkursu, trzymają dyplomy.