8 marca w naszej Szkole

Radosny poranek przygotowali uczniowie z Koła recytatorsko-teatralnego MIMO WSZYSTKO w dniu 8 marca. Były życzenia i skecze kabaretowe. Akcenty muzyczne to piosenki „ze starego albumu”: Felicita, Bo z dziewczynami, Najwięcej witaminy – w nowej autorskiej aranżacji, połączone z tańcem. Widownia przyjęła entuzjastycznie: pokaz kostiumowy, „wykład z feminologii” oraz szczyptę refleksji w dialogach między pokoleniami. „Koncertowe” przedstawienie obejrzeli wszyscy obecni tego dnia w szkole uczniowie, a przede wszystkim uczennice i panie, bo wszak płci pięknej było dedykowane. Nie obyło się bez słodkiego akcentu na koniec… Wykonawcy pracowali pod kierunkiem opiekunów Koła, a dekorację wykonała p. Ewa Czerniak i Agnieszka Lipko.

(M. Zielińska, G. J. Pelica)