Konkurs na Plakat i Hasło Kampanii Społecznej Dotyczącej Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Łęcznej 2023 rozstrzygnięty

W dniu 21 lutego 2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie gminnego konkursu na plakat i hasło Kampanii Społecznej dotyczącej Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Łęcznej 2023.

Organizatorem Konkursu był Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Łęczna oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Konkurs miał na celu promowanie działań profilaktycznych w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie poprzez podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży na temat negatywnych konsekwencji wynikających z występowania zjawiska przemocy w rodzinie, a także zapobieganie powielaniu złych wzorców rodzinnych i środowiskowych.

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni w konkursie:

– Natalia Lisek, kl. II a, miejsce I w kategorii szkoła podstawowa: uczniowie kl. I– III;

– Joanna Brodzisz, kl. IV d, miejsce I w kategorii szkoła podstawowa: uczniowie kl. IV– VIII;

– Filip Jung, kl. V f, miejsce III w kategorii szkoła podstawowa: uczniowie kl. IV– VIII;

– Seweryn Mazurek, kl. IV f, wyróżnienie

– Olaf Siwko, kl. V c , wyróżnienie

– Julia Semeniuk, kl. V d, wyróżnienie

– Otylia Susz, kl. V f, wyróżnienie

Spośród laureatów I miejsc tytuł zwycięzcy, którego praca będzie plakatem i hasłem kampanii na rok 2023, przyznano Joannie Brodzisz.

Gratulujemy sukcesu!

Ewa Czerniak