Konkurs literacki „Moja rodzina dba o zdrowie” rozstrzygnięty!

Konkurs literacki „Moja rodzina dba o zdrowie”, został zrealizowany w ramach szkolnych programów profilaktycznych „Centrum Dobrego Wychowania”. Organizatorem była pedagog Joanna Kłodzińska.

Zadanie konkursowe polegało na opisaniu w dowolnej formie literackiej jak uczniowie wspólnie ze swoimi rodzinami dbają o zdrowie. Celem konkursu była promocja zdrowego stylu życia. Uczniowie opisywali w pracach sposób odżywiania się i formy aktywności fizycznej jakie są preferowane w ich rodzinach.

I miejsce zajęła Otylia Susz (5f)

II miejsce zajęły ex aequo Amelia Czarnucha (6c) i Magdalena Jakubiec (5c)

III miejsce zajęła Hanna Stec (6e)

Jury konkursu przyznało również wyróżnienie Natalii Świerk (8b) oraz Adamowi Serwie (6d)

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy również nauczycielom języka polskiego, pod opieką których uczniowie tworzyli swoje prace:

p. Anecie Korzeniewskiej, p. Jagodzie Woźniak, p. Marii Perzyńskiej-Kusiak, p. Jarosławowi Bałabanowi

Karolina Marchlewska

laureaci konkursu w gabinecie dyrektora; na zdjęciu pięcioro uczniów, Pani dyrektor, pedagog szkolny; uczniowie trzymają dyplomy i nagrody; wszyscy są uśmiechnięci.