Siła Pamięci

W listopadzie uczniowie z budynku przy ul. Piłsudskiego 12 wzięli udział w akcji Szkolnego Koła Wolontariusza “Ekipa do Spraw Dobra” i Samorządu Szkolnego “Siła Pamięci”.

uczniowie przynosili znicze, które były liczone. Ten etap zakończył się wytypowaniem klas, które zebrały najwięcej lampek. Były to: 5 e, 7b i 8a. klasy te z wychowawcami wybrały się w ramach godzin wychowawczych na Cmentarz Parafialny w Łęcznej, gdzie odwiedziły mogiły bohaterów.

“Siła Pamięci” jest akcją, którą zapoczątkowała w zeszłym roku “Ekipa do Spraw Dobra” . W tym roku działania wolontariuszy zostały wsparte przez Samorząd Uczniowski, dzięki czemu akcja zyskała na rozmachu. Z całą pewnością w przyszłym roku będziemy ją kontynuować.