Wycieczka do Magicznej Krainy Portofino

Klasa 0e i 0d weszła w klimat świąteczny już 17 listopada rozpoczynając go od wyjazdu do Pracowni Mikołaja.

Pracownia Mikołaja zaskoczyła nas bajkową, zaczarowaną przestrzenią oraz dekoracją, gdzie słychać było elfy oraz pobrzękiwanie reniferowych dzwonków.

Po zabawie usiedliśmy przy kominku, Mikołaj pożartował z dziećmi, pośpiewał, a na koniec wraz z panią Mikołajową rozdał specjalne dyplomy- dla Pomocników Mikołaja, który na pewno będzie przemiłym wspomnieniem tego dnia.

Tekst: Ksenia Stec