„Jesienne biegi – Łęczna Biega 2022”

Dnia 29 października 2022 roku, w Parku Podzamcze odbyły się „Jesienne biegi – Łęczna Biega 2022”. W sportowej rywalizacji uczestniczyła liczna grupa uczniów naszej szkoły. Każdy biegacz, za trud i wysiłek, włożony w swój bieg, otrzymał pamiątkowy medal. Po zakończeniu biegów, kiedy ogłoszono wyniki, odbyło się wręczenie pucharów oraz losowanie nagród rzeczowych. Zawodnicy mogli również posilić się ciepłą zupą.
Oczywiście na trasie zawodów nie mogło zabraknąć „Ekipy do Spraw Dobra”- wolontariuszy pomagających w obsłudze biegu.
W biegu wzięła również udział pani dyrektor Małgorzata Fryt. Pani dyrektor, dziękujemy za świetny sportowy przykład oraz zachęcenie do aktywnego życia:)!
Z Was drodzy uczniowie jesteśmy dumni, że macie tak wielkie serca i jesteście wrażliwi na pomoc innym.
Dzięki wszystkim darczyńcom udało się zebrać kwotę 7858,46zł na leczenie onkologiczne Czarka Tarki.

Brawo WY!

Czarek Tarka dziękuje zawodnikom za zorganizowany dla niego bieg
Dyrektor Małgorzata Fryt z numerem startowym
Rozgrzewka przed startem