Narodowe Czytanie

By przystąpić do akcji propagującej czytanie polskiej literatury, zgłosiliśmy swój udział na stronie Kancelarii Prezydenta, zyskując tym samym Patronat Honorowy Pary Prezydenckiej. Narodowe Czytanie w oddziale przedszkolnym odbyło się 28.09.2022 r. przy współpracy z biblioteką szkolną. Dla grup przedszkolnych uczniowie z kl. 4f przeczytali fragment książki pt. „Pan Twardowski” Adama Mickiewicza.

Na zdjęciu są dzieci odświętnie ubrane a także przebrane za postacie z tekstu.
Na zdjęciu dzieci stoję w półkole uroczyście ubrane. W tle widać napis Narodowe Czytanie.
Na zdjęciu są dzieci, które czytają tekst lektury , w tle jest napis Narodowe czytanie 2022.
Na zdjęciu widnieje publiczność siedzącą na dywanie a także dzieci czytające fragment utworu.
Na zdjęciu uczniowie stoję w rzędzie obok siebie a za nimi rozwieszony jest materia, na który widnieje napis Narodowe Czytanie.
hdr