„AURUM” Szkolny Konkurs Chemiczny 2022

Koniec roku szkolnego to świetny czas na podsumowanie swojej wiedzy i umiejętności w międzyklasowej rywalizacji. Taki był cel konkursu chemicznego dla uczniów z klas 7 i 8.

W dniu 2 czerwca 2022r. chętni uczniowie przystąpili do pisania testu konkursowego. Konkurs zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele chemii z Naszej szkoły.

Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac wyłoniła zwycięzców:

– w pionie klas 7:

I miejsce zajął Szymon Zięba z klasy 7e

II miejsce zajął Jakub Haratym z klasy 7d

– w pionie klas 8:

I miejsce zajęła Natalia Bednarska z klasy 8d.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w dniu 14 czerwca 2022r. podczas pokazów chemicznych.

Serdecznie gratulujemy Laureatom!

widok monitora z logo konkursu; na drugim planie uczniowie zmagający się z arkuszem konkursowym;
uczniowie piszący konkurs; sala lekcyjna;
wręczenie dyplomu i nagród dla laureata konkursu; sala lekcyjna podczas pokazów chemicznych;
Zdjęcie poglądowe nr 3.
Zdjęcie poglądowe nr 3.