Konkurs Matematyczny w klasach 1 – 3

W poniedziałek 30 maja odbył się w naszej szkole Konkurs Matematyczny dla klas 1 – 3 – „Mali Nobliści’’.

Celem konkursu było między innymi rozwijanie zainteresowań matematycznych i umiejętności samodzielnej pracy uczniów. Każdą klasę reprezentował na konkursie  1 uczeń, który zmierzył się w rozwiązywaniu testu matematycznego na trzech poziomach wiekowych. Wymagał on od uczestników przede wszystkim logicznego myślenia w analizowaniu zadań.

Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich wyłoniono zwycięzców. „Małymi Noblistami matematyki” zostali:

w kategorii klas pierwszych:

I MIEJSCE – RÓŻA PECIAK – KL. I D

II MIEJSCE –SZYMON SUSZ – KL. I C

III MIEJSCE – MIKOŁAJ KOWALSKI – KL. I A

–  w kategorii klas drugich:

I MIEJSCE –KAROL MAZURKIEWICZ – KL. II E

II MIEJSCE – KAMIL CEGŁOWSKI – KL. II C

III MIEJSCE – ALEKS JACKOWSKI – KL. II B, OLIWIA KRĘBLASZ- II A

w kategorii klas trzecich:

I MIEJSCE – KACPER ZIELONY – KL. IIIB, MATEUSZ KRZYŻANOWSKI- KL. III D

II MIEJSCE – JAN ANISIEWICZ – KL. III E, BOGDAN BOROVSKYI- UA

III MIEJSCE – ADRIAN WARCHOŁ – KL. III E

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy podobnie – pamiątkowe dyplomy i upominki.

Wszystkim, szczególnie zwycięzcom,  gratuluję i życzę dalszych sukcesów w promowaniu „Królowej Nauk” jako atrakcyjnej dziedziny wiedzy!

Beata Siemczuk

To zdjęcie 1 przedstawia uczniów klasy pierwszej, którzy brali udział w konkursie matematycznym.
To zdjęcie 2 przedstawia uczniów klasy drugich, którzy brali udział w konkursie matematycznym.