Podsumowanie konkursu kulturowego z okazji 70-tej rocznicy objęcia tronu przez Królową Elżbietę II

W ramach konkursu kulturowego w kwietniu miały miejsce 3 działania:

1. Konkurs na portret Królowej Elżbiety II przeznaczony dla uczniów klas 1-3 naszej szkoły
  1. Konkurs na list gratulacyjny dla Królowej Elżbiety II przeznaczony dla uczniów klas 4-8 naszej szkoły oraz
  1. Tworzenie gazetki w języku angielskim w programie CANVA (gromadzenie materiałów, przesyłanie w wyznaczonych terminach do uczniów odpowiedzialnych za składanie gazetki, poznanie narzędzia do projektowania).

W kategorii klas I-3 autorami zwycięskich prac zostali:

1. Ania Krzyżanowska, kl. 3d
  2. Karolina Czerniak, kl. 2d
  3. Joasia Brodzisz, kl. 3d
  4. Karol Mazurkiewicz, kl. 2e
  5. Julia Pawlak, kl. 2a

W kategorii klas 4-8 autorami najciekawszych listów zostali:

1. Szymon Zięba, kl. 7e
  2. Martyna Wójcicka, kl. 7d
  3. Julia Wójcik, kl. 8c
  4. Jakub Janowski, kl.7a
  5. Jagoda Szurek, kl. 5b

Prace plastyczne oraz listy można oglądać w bibliotece szkolnej na ul. Szkolnej 53 od 16 do 27 maja.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 24 czerwca 2022r.

3 działanie zakończono przygotowaniem ośmio-stronnicowej gazetki w języku angielskim. Została ona stworzona przez uczniów w programie do projektowania CANVA. Zamieszczono w niej ciekawostki na temat Królowej Elżbiety II oraz zdjęcia zwycięskich prac. Po 27 maja jeden egzemplarz gazetki przygotowanej przez uczniów z klas 5 a, b i c oraz zwycięskie prace z obu kategorii ZOSTANĄ WYSŁANE PROSTO DO KRÓLOWEJ ELŻBIETY II !!!

Będziemy z niecierpliwością oczekiwać odpowiedzi z Pałacu Buckingham. 😊

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy pomysłowości i lekkiego pióra.

Organizatorzy: p. Małgorzata Brońska-Krzyżanowska oraz p. Agnieszka Zając

List do królowej – Jakub Janowski