Podsumowanie VII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Zabawa ze sztuką” – „Koguty, kury, kurczęta”

Tegoroczny konkurs plastyczny cieszył się dużą popularnością. Wpłynęło wiele przepięknych prac, których bohaterami były koguty, kury i kurczęta. Uczestnicy zaprezentowali niezwykłe talenty plastyczne oraz wyobraźnię. Jury miało niemały dylemat z wyborem najciekawszych prac.

Laureaci:

W kat. 3-4 latków:

1 miejsce -Amelia Jabłońska PP nr 4 Łęczna

W kat. 5-6 latków:

1 miejsce- Jagoda Bałaszek PP nr 1 Łęczna

2 miejsce-Lena Mielniczuk CK Łęczna

3 miejsce- Julia Koźmian SP2 Łęczna

Wyróżnienia: Alicja Dylewska CK Łęczna, Hubert Kowalski SP 2 Łęczna

W kat. klas 1

1 miejsce – Maria Kosowska ZSP Nadrybie

2 miejsce- Kaja Dobosz CK Łęczna

W kat. klas 2

1 miejsce- Izabela Radczak SP2 Łęczna

2 miejsce- Ksawery Przytocki SP im. Ks. J. Twardowskiego Zezulin

3 miejsce- Lidia Kowalska SP2 Łęczna

Wyróżnienia: Miłosz Rzędzian SP2 Łęczna, Marcel Bukszyński SP Jaszczów, Izabela Stopa SP Nadrybie, Daria Szalast SP im. B. Prusa Januszówka

W kat. klas 3

1 miejsce – Laura Matysiak SP2 Łęczna

2 miejsce – Magdalena Lisowska SP 2 Łęczna

3 miejsce- Lena Gzik ZS Ostrówek

Wyróżnienia: Wiktoria Kasak CK Łęczna, Lena Sprawka CK Łęczna

W kat. klas 4-5

1 miejsce- Adrianna Kamińska CK Łęczna

2 miejsce-Natalia Chyrchel SP Puchaczów

3 miejsce – ex aequo Alicja Zalewska ZSP Nadrybie i Dominika Stolarczyk SP 2 Łęczna

Wyróżnienie: Filip Wójcik SP im. B. Prusa Januszówka

W kat. klas 6-8

1 miejsce –Szymon Zięba SP2 Łęczna

2 miejsce – Kamila Rak SP Puchaczów

3 miejsce- Filip Krawczyk SP Piaseczno

Wyróżnienia: Kornel Kopacki ZSP Nadrybie, Maciej Miszczuk SP Białka, Karolina Chyrchel SP Puchaczów

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a wszystkim laureatom gratulujemy !

Nagrody wręczane będą 13 maja 2022r.( w piątek) o godz. 8.00 w bibliotece szkolnej.

Organizatorzy

Zdjęcie przedstawia pracę plastyczną wykonaną na czarnym kartonie w kształcie koła, na którym umieszczone są kolorowe kury, koguty i kurczęta.
Zdjęcie przedstawia pracę plastyczną wykonaną flamastrami techniką kropkowania i przedstawia kolorowego koguta.
Zdjęcie przedstawia pracę plastyczną wykonaną kredkami akwarelowymi, a następnie maczaną wodą i przedstawia kurę siedzącą w gnieździe, koguta i kurczęta.
Zdjęcie przedstawia pracę plastyczną wykonaną farbami metodą kropkowania gumką z ołówka i przedstawia dużą żółtą kurę.
Zdjęcia prezentujące prace plastyczne dzieci wykonane różnymi technikami i przedstawiające kury, kurczęta i koguty.