Pocztówka od absolwenta i pocztówka od emeryta

Baner akcji Pocztówka od absolwenta i od emeryta. Pocztówki i listy. Osoba wrzuca listy do skrzynki.

DRODZY ABSOLWENCI, EMERYCI I PRZYJACIELE SZKOŁY!

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszyscy będziecie mogli wziąć udział w Jubileuszu 40-lecia szkoły. Będzie to szczególne trudne dla osób mieszkających poza granicami kraju, w odległych regionach Polski, a także dla niektórych emerytów.

Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy Was do udziału  w akcji „POCZTÓWKA

OD ABSOLWENTA” I „POCZTÓWKA OD EMERYTA”.

Wysyłajcie na adres szkoły jubileuszowe pocztówki  z miast, miasteczek i wiosek

w których mieszkacie. Pokażcie, z jakim miejscem związaliście swój los:)!

Na karcie pocztowej powinny się znaleźć:

• imię i nazwisko absolwenta, rocznik ukończenia szkoły (klasa) oraz nazwisko wychowawcy,
  • stanowisko i lata pracy w SP nr 2 w Łęcznej (w przypadku emerytów i byłych pracowników)

Wspaniale, gdybyście zechcieli  podzielić się z nami krótko wspomnieniami związanym

z czasem spędzonym w szkole !

NA WASZE POCZTÓWKI CZEKAMY DO 28 LUTEGO 2022r.

Wysyłajcie je na adres:

21-010 Łęczna
ul. Szkolna 53

Jeżeli mieszkacie w Łęcznej, do Waszej dyspozycji pozostaje skrzynka korespondencyjna znajdująca się w przedsionku budynku szkoły, przy ulicy Szkolnej 53.

POWRÓĆMY NA CHWILĘ WSPOMNIENIAMI DO SZKOŁY,

ZACHĘCAMY DO  WSPÓLNEGO DZIAŁANIA 🙂  !