Recytatorski sukces Piotra i Weroniki!

Logo „Czterdziestego Małego Konkursu Recytatorskiego”. Po prawej stronie widnieje pastelowa ilustracja – dziewczynka z zamkniętymi oczami opiera się o niewidoczny stół, a na głowie ma kapelusz z wizerunkiem miejskich budynków. W lewym górnym rogu znajduje się czarno-żółte logo Wojewódzkiego Ośrodka Kultury

Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski już od 40 lat przyciąga młodych ludzi zainteresowanych magią słowa, recytacji i poezji.

W tym roku każdy uczestnik reprezentował wysoki poziom umiejętności recytatorskich, dlatego tym bardziej cieszymy się, że talent uczniów naszej szkoły został doceniony!

Jury postanowiło uhonorować:

• PiotraStaropiętkęz klasy 5b, który zajął III miejscew kategorii klas IV-VI
  • Weronikę Bogutęz klasy 7a, która otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie Monika Ryś-Chmielowiec oraz Małgorzata Zielińska.

Piotrze, Weroniko – ogromne gratulacje!