Sukcesy uczniów w ogólnopolskich konkursach

Uczniowie naszej szkoły oraz absolwenci współpracujący ze szkolnym kołem recytatorsko – teatralnym „Mimo wszystko…” zostali wyróżnieni w dwóch ogólnopolskich konkursach.

Uczeń klasy 8c – Przemysław Nowicki otrzymał wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Józefa Czechowicza.

Uczennica klasy 8c – Oliwia Bartnicka otrzymała wyróżnienie w kategorii plastycznej w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Herbertowskim, którego motywem przewodnim była samotność w twórczości Zbigniewa Herberta.

W tym samym Festiwalu w kategorii muzycznej wyróżnienia otrzymali: Julia Zając i Marcel Ulewicz.

Satysfakcjonujący jest fakt, że zarówno uczniowie naszej szkoły jak i absolwenci rozwijają się na polu artystycznym i w tych trudnych warunkach uczestniczą w wielu projektach.

Opiekę nad uczniami sprawowali: Małgorzata Zielińska i Grzegorz Jacek Pelica.

Małgorzata Zielińska
Przemysław Nowicki