Jasełkowy musical

W przedświąteczny czwartek uczniowie klas V-VIII wraz z nauczycielami uczestniczyli w kolędowym przedstawieniu autorstwa Grzegorza Jacka Pelicy we wspólnej aranżacji opiekunów grupy recytatorsko-teatralnej MIMO WSZYSTKO. Poszczególne części widowiska, w większości wyśpiewane na melodię pastorałek, kolęd i własnych kompozycji jasełkowych oraz utworów ks. Jana Twardowskiego, to: Anioł w Nazarecie, Stajnia, Herod i Mędrcy ze Wschodu, Pasterze z Gwiazdą, Wywiady z centrum prasowego oraz życzenia świąteczno-noworoczne. Przed tanecznym finałem, którego muzyczny akompaniament wspierali pan Rafał Brzozowski i Krzysztof Mantaj, życzenia i gratulacje złożyli przedstawiciele Dyrekcji. Przedstawiciele klas VB i VIIE – zwycięzców w konkursie patriotycznym „Biało-Czerwona”, otrzymali przy tej okazji nagrody. Pracochłonne dekoracje wykonali sami uczniowie, a samo przygotowanie spektaklu przez MIMO WSZYSTKO trwało dwa miesiące.

Opiekunowie koła Małgorzata Zielińska i Grzegorz Jacek Pelica

Dzieci występujące w przedstawieniu, ustawione są w półkolu.
Zdjęcie przedstawia trzy dziewczynki, dwie śpiewają do mikrofonów, jedna siedzi przy żłóbku.