Dnia 06.12.2023r. odbyły się Mikołajkowe Mistrzostwa w Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej na dystansie 25 m stylem dowolnym dla klas III i IV. W zawodach uczestniczyło 60 zawodników.

W rywalizacji rocznika klas III miejsca na podium zdobyli:

kategoria dziewcząt:

1.miejsce – Amelia Skoczylas

2.miejsce – Lili Janda

3.miejsce – Aleksandra Małek

Kategoria chłopców:

1.miejsce – Robert Koza, Michał Kustra

2.miejsce – Szymon Susz

3.miejsce – Filip Grudzień

Wśród uczniów klas IV najlepsze czasy uzyskali :

Kategoria dziewcząt:

1.miejsce – Blanka Kowalska

2.miejsce – Laura Łukaszewska

3.miejsce – Maja Stachowicz

kategoria chłopców:

1.miejsce – Karas Narouz

2.miejsce – Aleksander Demczuk

3.miejsce – Karol Lichman

Uczestnicy, którzy uzyskali najlepsze wyniki zostali nagrodzeni okolicznościowym medalem i dyplomem, ponadto zwycięscy otrzymali Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej 2 w Łęcznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek.

Zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych pływackich rywalizacjach sportowych.

Organizatorzy

Zwycięzcy Mikołajkowych Mistrzostw w Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w kategorii klas III

Zwycięzcy Mikołajkowych Mistrzostw w Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w kategorii klas IV