Strefa Zdrowia

21 listopada w budynku przy ul. Szkolnej 53. uczniowie klas I- IV zostali zaproszenie przez swoich starszych kolegów należących do Szkolnego Klubu Wolontariusza do udziału w akcji Strefa Zdrowia.

Na szkolnym korytarzu przygotowane zostały trzy stoiska gdzie uczniowie klas młodszych mogli wziąć udział w wykonaniu prac plastycznych, wykazać się aktywnością fizyczną, wykonując różnego rodzaju ćwiczenia oraz sprawdzić swoją wiedzę na temat zdrowego trybu życia rozwiązując zagadki. Dodatkową atrakcją w czasie przerw były zabawy taneczne.

Wszystkie przygotowane zadania cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.

Serdeczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy z wielkim zaangażowaniem przeprowadzili przygotowane działania.

Elżbieta Jakubowska

klorowa tarcza do rzucania, na której znajduje jest umocowana piłeczka, instrukacja dotycząca przebiegu wykonywanych ćwiczeń, zielona kostka do gry, na której znajdują się cyfry od 1. do 6
uczniowie klas młodszych, przy stoliku wykonują prace plastyczne