Wycieczka do Warszawy uczniów kl. VII i VIII

W czwartek 26 X b.r. uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W stolicy zwiedzili miejsca  związane z  wybuchem powstania listopadowego tj.: pomnik Jana III Sobieskiego, przy którym spotykali się powstańcy, Podchorążówkę oraz Belweder. W Łazienkach Królewskich podziwiali park, pałac Na Wodzie, Teatr Królewski i pomnik Fryderyka Chopina. Młodzież odwiedziła również Muzeum Fotografii Mobilnej, gdzie uczestniczyła w warsztatach robienia trikowych fotografii selfie. Eksperymenty fotograficzne dostarczyły wycieczkowiczom wiele radości. Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w Teatrze Capitol. Uczniowie obejrzeli w nim spektakl pt. ,,Kongo”, opowiadający o problemach związanych z dojrzewaniem młodych ludzi i ich funkcjonowaniu w grupie rówieśników. Czas spędzony wspólnie podczas wycieczki pozwolił uczniom, uczennicom i nauczycielkom  opiekującym się nimi nawiązać miłe i emocjonalne relacje.

Monika Jop

Na pierwszym planie grupa chłopców i dziewcząt ubranych w granatowe, niebieskie i zielone spodnie, kolorowe: żółte i białe bluzy, na środku, na białym jednorożcu siedzi mężczyzna z uniesioną do góry ręką, nad głowami młodzieży zawieszono różowe chmury.
Na kamiennym moście, oparci o barierkę stoją kolorowo ubrani chłopcy i dziewczęta, w drugim planie widać wysokie klony z żółto zabarwionymi liśćmi.