Fundacja Solidarni Górnicy wspiera dzieci i młodzież

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej otrzymała wsparcie finansowe na realizację projektu ,,Relaksacyjne patio” w ramach ,,Inicjatywy pracowniczej” LW Bogdanka S.A. w ramach programu „Bogdanka społecznie zaangażowana”, który jest elementem wolontariatu pracowniczego Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A.

W ramach realizowanego projektu w szkole powstał kącik relaksu, tzn. wydzielona  strefa, w której uczniowie pomiędzy i po lekcjach szkolnych  mogą spędzać czas w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Kącik relaksacyjny zapewnia dzieciom oraz młodzieży miejsce do odpoczynku. Wpływa na pozytywny klimat w szkole i jest miłą alternatywą  spędzania czasu pomiędzy lekcjami.

Uczniowie oraz nauczyciele są bardzo wdzięczni za okazane wsparcie i jednocześnie liczą na dalszą współpracę.

Zdjęcie przedstawia logo fundacji Bogdanka Społecznie Zaangażowana