Dzień Nauczyciela

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku – jest wykształcenie.”

To właśnie powyższe słowa Arystotelesa przyświecały tegorocznym obchodom Dnia Edukacji Narodowej zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej. Uczniowie podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie, a podziękowania te popłynęły w każdym języku obecnym w naszej szkole.

W czasie uroczystości zarówno Pan Burmistrz Leszek Włodarski jak i Pani Dyrektor Małgorzata Fryt wręczyli nagrody wyróżnionym nauczycielom. Przedstawicielka Rady Rodziców, Pani Magdalena Wójcik, złożyła życzenia społeczności szkolnej i przekazała bukiet kwiatów na ręce Pani Dyrektor.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.

Organizatorzy

Zdjęcie przedstawia Pana Burmistrza Łęcznej Leszka Włodarskiego przemawiającego na uroczystości Dnia Edukacji Narodowej.

Zdjęcie przedstawia Panią Dyrektor Małgorzatę Fryt składającą życzenia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej.