Szkolny Klub Wolontariusza.

III Kasztelańska Piątka – Łęczna Biega 2023.

Jeszcze na dobre nie rozpoczął się rok szkolny, a już wolontariusze ze szkolnego klubu „Ekipa do Spraw Dobra” podjęli się pierwszego zadania, jakim była pomoc w czasie imprezy „III Kasztelańska Piątka – Łęczna Biega 2023”. Biegi odbyły się 3 września na ulicach Łęcznej i przyciągnęły ponad 200 zawodników, zwolenników tej dyscypliny i zdrowego stylu życia. Biegacze mieli do pokonania dystans 5 km.

W zawodach wzięły również udział: Pani Dyrektor Małgorzata Fryt oraz Pani Dyrektor Danuta Szychta – Zagwodzka.

Wolontariusze z energią pomagali biegaczom, wręczali wodę, nadzorowali dane części trasy, z zaangażowaniem kibicowali i z uśmiechem zawieszali na szyjach upragnione medale tym, którzy przekroczyli linię mety.

kolaż zdjęć przedstawiający uśmiechniętych wolontariuszy ubranych w pomarańczowe kamizelki oraz panie dyrektor szczęśliwe po skończonym biegu.