Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Jest nam bardzo miło, że uczniowie z naszej szkoły osiągnęli wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Na szczególne uznanie zasługuje uczeń klasy 8e Szymon Zięba, który uzyskał tytuł LAUREATA z dwóch przedmiotów: języka polskiego i fizyki. Szymon znalazł się w grupie uczniów, którzy osiągnęli 90% punktów możliwych do uzyskania.  Tym samym otrzyma oceny celujące na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej z języka polskiego i  fizyki, zostanie zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego oraz będzie miał pierwszeństwo w rekrutacji do szkoły średniej.  Serdecznie gratulujemy również Panu Jarosławowi Bałabanowi i Pani Ewie Karpińskiej, którzy przygotowywali Szymona do tych konkursów.

Cieszymy się również z sukcesu Mateusza Kuźmińskiego z klasy 8f, który został finalistą Konkursu historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Mateusz pracował pod opieką Pani Moniki Szukałyczk-Jop, której również gratulujemy sukcesu.

Na przełomie maja i czerwca uczniowie z nauczycielami oraz dyrekcja szkoły będą brali udział w uroczystej gali wręczania dyplomów i podziękowań, które otrzymają z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk. Z przyjemnością opublikujemy fotorelację z tego wydarzenia.

Jeszcze raz gratulujemy uczniom i nauczycielom. Jednocześnie zachęcamy uczniów klas młodszych do uczestnictwa w zajęciach rozwijających, na których nauczyciele przygotowują chętnych do wzięcia udziału w konkursach przedmiotowych.