Drugi wieczór poezji

W czwartkowy wieczór 23 marca 2023 roku w CK- Osiedlowy Dom Kultury na ul. Górniczej 12 odbył się Wieczór Poezji Oliwii Harmasz – absolwentki naszej szkoły.

To drugi z całego cyklu wieczorów poświeconych dorobkowi  poetyckiemu członków formacji zrzeszającej młodych twórców literatury „Kocyk Literacki” działającej przy naszej szkole.

Wydarzenie odbyło się we współpracy „Kocyka Literackiego” CK – Osiedlowego Domu Kultury, Filii nr.1 Miejsko Gminnej Biblioteki  Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.

27 kwietnia zapraszamy na Wieczór Poezji  Roksany Skibickiej, kolejnego członka „Kocyka Literackiego”.

Poetka Oliwia Harmasz rozdaje autografy. Siedzi przy stoliku i podpisuje tomiki. Otoczona jest czytelnikami czekającymi w kolejce
Autorka siedzi przy stoliku w towarzystwie uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej, które czytają wiersze z tomików. Na stoliku przed nimi płonie świeczka.