Wizyta w przedszkolu

27 marca 2023 roku grupa wolontariuszy ze szkolnego klubu „Ekipa do Spraw Dobra” zawitała w progi zaprzyjaźnionego z naszą szkoła Przedszkola nr 1 w Łęcznej, gdzie przeprowadziła zajęcia.

Była to druga wizyta w tym roku szkolnym i wynikała z realizacji programu „Starsze Siostry” który zakłada współpracę obu placówek. Autorką realizowanego od lat programu  jest Maria Perzyńska- Kusiak (jedna z opiekunek klubu wolontariusza).

Tym razem tematem zajęć było dobro. Maluchy zastanawiały się, co można robić, aby być dobrym i jakie dobre uczynki może spełniać przedszkolak. Mimo tak trudnego tematu, wszyscy świetnie się bawili.

Niedługo znowu się spotkamy.

Starsze Siostry- kolaż zdjęć przedstawiających uczniów szkoły podstawowej siedzących z przedszkolakami przy stolikach i kolorujących obrazki.
kolaż zdjęć przedstawiających wolontariuszy z przedszkolakami. Wszyscy siedzą na wykładzinie , a w tle są zabawki.