Sukcesy wokalne uczniów naszej szkoły

Dnia 17.03.2023r. odbył się finał Konkursu Powiatowego „Piosenki z duszą”. Miło nam poinformować, że Victoria Serwa z kl. 4b zajęła III miejsce, wyróżnienie zaś przypadło Zuzannie Golonce z klasy 4d. Konkurs odbywał się 2-etapowo. W 1 etapie należało przesłać nagranie z piosenkami, 2 etap stanowił finał – występ na żywo przed świdnicką publicznością.

Przygotowaniem artystycznym zajął się pan Mirosław Kozera, natomiast przygotowaniem organizacyjno – technicznym – pani Paulina Bąk.

Na zdjęciu jest uczennica klasy 4d - Victoria Serwa, która zajęła III miejsce w konkursie “Piosenki z duszą". Uczennica stoi przed mikrofonem, ubrana w kremowy garnitur. Z tyłu akompaniuje jej pan Mirosław Kozera na keyboardzie. W tle granatowa dekoracja, a na niej złote nutki.