Wagary z Radiem

Uczniowie z klasy 6b pierwszy dzień wiosny uczcili w szczególny sposób. Odwiedzili Polskie Radio Lublin gdzie zapoznali się z pracą radiowców, odwiedzili  studia nagrań, usiedli przed mikrofonem i zobaczyli, na czym polega praca realizatora dźwięku. W  Studiu Muzycznym im. Budki Suflera wzięli udział w warsztatach wielkanocnych przygotowanych przez pracowników  Muzeum Wsi Lubelskiej.

Na zakończenie dnia, wspólnie z opiekunami, wybrali się do kina i McDonalda.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc, zaangażowanie i zorganizowanie wycieczki.

To był wyjątkowy dzień wagarowicza!

Agnieszka Kuriata, Barbara Podoba

Grupa uczniów stoi na schodach przed budynkiem Polskiego Radia Lublin. Wszyscy się uśmiechają
Dzieci znajdują się w studiu nagrań gdzie program prowadzi radiowiec.  Na środku widoczne jest duże białe biurko, na którym  są komputery i mikrofony, po prawej stronie stoją uczniowie.