XIV Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu „Trzymaj formę!”

Drodzy uczniowie,  z Nowym Rokiem  dobra wiadomość!!!

16 grudnia 2022r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej odbył się etap finałowy XIV Edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy o Zdrowiu „Trzymaj Formę!”.

Konkurs adresowany był do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego.
Organizatorem konkursu jest pedagog szkolna   Joanna Kłodzińska, która przy organizacji tego konkursu współpracuje z panią Elżbietą Dyzmą z  Powiatowej Stacji Sanitarno– Epidemiologicznej w Łęcznej.
Konkurs od realizacji pierwszej edycji ma na celu kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży poprzez promocję aktywnego i zdrowego stylu życia.
 Zadaniem uczestników konkursu było wykonać plakat zgodnie z regulaminem konkursu.

Na konkurs wpłynęło 35 prac. Komisja konkursowa w składzie Agnieszka Grudzień, Elżbieta Dyzma i Joanna Kłodzińska nagrodziła 9 uczestników.

Laureatami konkursu w kategorii Logo zostali:

1. Igor Włodarski kl. VI b SP nr 2 w Łęcznej – I m
  2. Zuzanna Medyńska kl. VI b SP nr 2 w Łęcznej – II m

Laureatami konkursu w kategorii Recepta na zdrowie zostali:

1.Mikołaj Mróz kl. VI b SP nr 4 w Łęcznej-  I m

2.Lena Sprawka kl. IV b SP nr $ w Łęcznej- I m

3.Natalia Gruszecka kl. VI a SP nr 2 w Łęcznej- II m

4.Ewelina Wysocka kl. V b SP w Puchaczowie – II m

5.Gabriela Kotuła kl. VI b SP nr 2 w Łęcznej – III m

6.Julia Pogoda kl. VI e SP nr 2 w Łęcznej- III m

7. Karolina Kobylarz kl. VII b SP nr 2 w Łęcznej-wyróżnienie

Bardzo serdecznie gratulujemy laureatom konkursu.  Dziękujemy  sponsorom –  Urzędowi Miasta w Łęcznej i Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Łęcznej za ufundowanie nagród dla laureatów konkursu.

Joanna Kłodzińska