WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „TU JEST POLSKA – NASZA OJCZYZNA”

18 listopada 2022 r. w naszej Szkole odbył się Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Tu jest Polska – nasza ojczyzna”. W konkursie wzięło udział 48 uczniów w trzech kategoriach wiekowych.

Jury w składzie: Karolina Grelik, Małgorzata Szczygielska, Małgorzata Zielińska, Mirosław Kozera przyznało następujące miejsca:

W kategorii klas 0 – 3:

I miejsce: zespół z grupy 0a w składzie: Nina Piłat, Maja Snopkowska, Aleksandra Zybała,

II miejsce: duet – Nadia Lichman z grupy 0e i Karol Lichman z klasy 3c,

III miejsce: duet – Antoni Kosakowski z klasy 2b i Wiktoria Kosakowska z klasy 3c.

Wyróżnienie w tej kategorii zdobył zespół z klasy 3d w składzie: Maja Kowalczyk, Alicja Sokołowska, Lena Teterycz, Aleksandra Szabała, Izabela Kurowska, Lena Pawlik, Natalia Klimkowska, Wojciech Kłębokowski

oraz Adam Dąbski z klasy Ib

W kategorii klas 4 – 6:

I miejsce: Maja Kuchcewicz z klasy 5a,

II miejsce ex aequo: Hubert Dadas z klasy 5a, Filip Jung z klasy 5f

III miejsce ex aequo: Victoria Serwa z klasy 4b, Justyna Rawska z klasy 4b

W kategorii klas 7 – 8:

I miejsce: Neli Janda z klasy 8b,

II miejsce: Zuzanna Borowiec z klasy 8a.

Wyróżnienie specjalne otrzymał zespół „Bąki z łąki” w składzie: Michał Janowski z klasy 1e, Justyna Rawska z klasy 4b, Jakub Staropiętka z klasy 5d, Piotr Staropiętka z klasy 7b, Igor Jastrzębski z klasy 7c oraz Jakub Janowski z klasy 8a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Laureaci otrzymają nagrody podczas szkolnych Jasełek.

Uczestnicy podczas śpiewania piosenek patriotycznych