Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Lubelskie Pięknieje” rozstrzygnięty

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych, a jego celem było popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych i rozwijanie umiejętności plastycznych wśród dzieci.

09.11.2022 w Departamencie Zarządzania RPO Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom III edycji konkursu plastycznego „Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę?”.

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Dyrektor Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym Anna Brzyska, wręczyli nagrody wyróżnionym w konkursie uczennicom naszej szkoły- Karolinie Czerniak z klasy 3f oraz Julii Opajdowskiej z klasy 5b.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów twórczych

Marszałek Jarosław Stawiarski oraz Dyrektor Departamentu Zarządzania RPO Anna Brzyska wręczają dyplom i nagrodę uczennicy Karolinie Czerniak.
Marszałek Jarosław Stawiarski oraz Dyrektor Departamentu Zarządzania RPO Anna Brzyska wręczają dyplom i nagrodę uczennicy Julii Opajdowskiej.
Zdjęcie grupowe uczniów nagrodzonych w konkursie.
Uczennice Karolina Czerniak i Julia Opajdowska przy swoich pracach.
Uczennice Karolina Czerniak i Julia Opajdowska z dyplomami i nagrodami.