,,Święci są wokół nas”- rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego.

Święci to także ludzie napisał ksiądz poeta Jan Twardowski, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2. im. T. Kościuszki w Łęcznej chcąc zapoznać się ze świętymi Kościoła katolickiego postanowili wziąć udział w konkursie pt. ,Święci są wokół nas”.

Na szkolny konkurs plastyczny, który został zorganizowany przez nauczycieli religii oraz Panią Ewę Czerniak- nauczyciela plastyki, wpłynęło 56 figurek świętych i błogosławionych.

Adresatami konkursu byli uczniowie klas I- VI.

Jury w składzie: Pani Ewa Czechowska i Pani Agnieszka Grudzień, spośród 56 uczestników wyłoniło następujących laureatów.

W kategorii klas I-III:

I miejsce – Maja Łucjan, kl. I e

II miejsce – Karolina Czerniak, kl. III f

III miejsce – Michał Janowski, kl. I e

Wyróżnienie:

– Lidia Kowalczyk, kl. II c

– Teresa Deneka, kl. II c

– Marcela Błaszczak, kl. II c

W kategorii klas IV- VI:

I miejsce – Amelia Paszczyk, kl. V d

II miejsce – Dominika Stolarczyk, kl. V b

III miejsce – Maksymilian Józefara, kl. Vc

Wyróżnienie:

– Anita Ćwirzeń, IV f

– Anna Jaroszek, IV b

– Antonina Jabłoniec, kl. IV f

Organizatorzy konkursu dziękują wszystkim uczniom naszej szkoły za udział, rodzicom i opiekunom za wsparcie w przygotowaniu prac konkursowych.

W sposób szczególny dziękujemy i gratulujemy laureatom.

Figurki świętych i błogosławionych ustawione na stolikach szkolnych.
Na pierwszym planie figurki świętych i błogosławionych, które zostały wyróżnione przez jury.