Finał Wojewódzki i 6 miejsce uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej

Reprezentacja naszej szkoły w kategorii igrzysk dzieci rocznik 2010 i młodsi, awansowała do finałów wojewódzkich w sztafetowych biegach przełajowych, które to odbyły się w Tomaszowie Lubelskim 19.10.2022r. Sztafeta startowała w składzie:

Łukasz Mazurkiewicz,

Brajan Jęksa,

Mateusz Gryzio,

Kiryl Turovsky,

Szymon Puła,

Marcel Kot.

Uczniowie zdobyli zaszczytne 6 miejsce w finale wojewódzkim.

Na wcześniejszym etapie rejonowym w Chełmie 11.01.2022 sztafeta zdobyła 2 miejsce, które było premiowane awansem do zawodów wojewódzkich. Skład sztafety:

Łukasz Mazurkiewicz,

Dawid Pikul,

Filip Wywrocki,

Igor Bałaszek,

Szymon Puła,

Marcel Kot,

rezerwowy Bartosz Blacha.

Starsi chłopcy w kategorii igrzysk młodzieży rocznik 2008 i 2009 na etapie rejonowym w Chełmie zdobyli 3 miejsce startując w składzie:

Gzik Mikołaj,

Baranowski Patryk,

Iwo Skrzypczak,

Kłoda Karol,

Bednaruk Mikołaj,

Lipiec Wiktor

rezerwowy Wołczyk Grzegorz.

W etapie powiatowym nasi młodsi uczniowie zajęli 1 miejsce w powiecie wyprzedzając pięć zespołów, natomiast starsi chłopcy 2 miejsce.

Opiekunem chłopców na zawodach był Mirosław Tarkowski. Nauczyciele wf dziękują wszystkim uczestniczącym w biegach za zaangażowanie gratulują wyników i życzą wielu dalszych sukcesów sportowych.