Odwiedziny pracownika Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej Pani Barbary Wójcik.

W dniu 4 maja w ramach tygodnia propagującego czytelnictwo grupę świetlicową nr 2 i 3 odwiedził wspaniały gość – Pani Barbara Wójcik z Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej. Dzieciaki miały okazje wysłuchać książki R. Bonilla pt. „Najwyższa na świecie wieża z książek”, która wprowadziła ich w świat wyobraźni i pokazała moc czytania. Pani Basia opowiedziała jak wygląda praca bibliotekarza oraz jakie zalety ma czytelnictwo. Cierpliwie odpowiadała na mnóstwo pytań zadawanych przez uczniów. Okazało się, że świetliczaki uwielbiają czytać książki i były bardzo zainteresowane tematem. Dziękujemy Pani Basi za cudowne odwiedziny.

Katarzyna Pełczyńska

Agnieszka Tatarczak