Rozstrzygnięcie konkursu „Powrót do przeszłości…”

W dniu 7.03.2022 r. został rozstrzygnięty Szkolny  Konkurs Plastyczny pt. „ Powrót do przeszłości…”. Zadaniem uczniów z klas I-III było wykonanie plakatu o słynnym polskim naukowcu. Konkurs zorganizowany był w ramach obchodów Dnia Nauki Polskiej. Wszystkie prace były wspaniałe i jury miało ciężki orzech do zgryzienia.

Prace wyróżnione wykonali:

Z pionu klas I – Daria Susz, Oliwia Kowalska, Oliwia Fil –  klasa I C

Z pionu klas II – Cezary Pająk, Adam Ciesielski, Szymon Gzik- klasa II A\

Z pionu klas III – Anna Krzyżanowska

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy zwycięzcom za wspaniałe prace i zaangażowanie.

Organizatorzy:

Mały Samorząd

Zdjecie przedstawia uczniów i uczennice z dyplomami oraz nagrodami na tle tablicy szkolnej.
Zdjecie  przedstawia uczennice z dyplomem i nagrodą na tle plakatów z naukowcami.
Zdjecie przedstawia dwa blejtramy z wystawą prac uczniów  z napisem nazwy konkursu.