Mikołajki w bibliotece

Z okazji Mikołajek, 6 grudnia do biblioteki szkolnej zawitał Mikołaj wraz z elfami – Dyrekcją szkoły. Uczniowie dostali wspaniałe prezenty: „Pierwsze abecadło”, broszurę informacyjną dla rodziców i opiekunów „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem” oraz kreatywny alfabet. Jest to wyprawka czytelnicza dla wszystkich pierwszoklasistów z projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Ma on charakter ogólnopolski i jest w całości finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

W bibliotece przygotowano również wystawę książek o tematyce związanej z Mikołajkami oraz nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Odpowiedni wystrój biblioteki i dekoracje tworzyły radosny, świąteczny klimat.

klasa 1a w mikołajowych strojach
klasa 1b w mikołajowych strojach
klasa 1c w mikołajowych strojach
Klasa 1c