Wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Lubelskie Pięknieje. Jak Fundusze Europejskie zmieniają Twoją okolicę”.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Karolina Czerniak została wyróżniona w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.
Należało stworzyć pracę plastyczną, której tematem były zmiany, jakie zaszły w najbliższym otoczeniu uczestnika, dzięki środkom z Funduszy Europejskich.
Konkurs skierowano do uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z województwa lubelskiego. Jego celem był rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci oraz popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych.
Na konkurs wpłynęło łącznie 459 prac (267 w kategorii klas I-III, a 192 w kategorii klas IV-VIII). Jury przyznało nagrody i wyróżnienia za wytwory plastyczne, które charakteryzowały się szczególną oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematem.

Gratulujemy serdecznie Karolinie

Katarzyna Kalamon-Olech

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski wręcza dyplom i nagrodę uczennicy Karolinie Czerniak.